Prečo skriňu od nás?

  • Dlhoročné skúsenosti
  • Kvalitné materiály, veľký výber
  • Kvalitné kovanie
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Výborná komunikácia, individuálny prístup
  • Pozáručný servis je samozrejmosťou
  • Konfigurátor na vytvorenie vstavanej skrine podĺa predstáv
  • Doprava zdarma na všetky skrine
  • Možnosť montáže
  • Priaznivá cena

Výhody vstavaných skríň

Maximálne využitie

Vstavané skrine na rozdiel od voľne stojacích skríň sa dajú prispôsobiť a umiestniť do akéhokoľvek priestoru a hlavne šetria priestor, tým že dvere nezasahujú do priestoru. Využitá je celá šírka a výška priestoru, kde je skriňa umiestnená, pretože skriňa ide až o strop.


Vhodný doplnok do interiéru

Pri výbere vstavanej skrine dbáme na celkový štýl a zariadenie domácnosti. Skriňu navrhujeme tak, aby ladila a bola súčasťou miestnosti, kde bude umiestnená. Preto dbáme na výber vhodných materiálov a povrchovú úpravu. Do moderného štýlu vyberáme skôr akrylátové povrchy, rôzne farebné sklá alebo jednofarebné drevotrieskové dosky /UNI farby/. Výbornou voľbou sú aj rôzne predely dverí - tapety a pod. Do tradičného štýlu sa skôr hodia prevedenia z rôznych drevodekorových povrchov. Skrine sú vhodné do spálne, predsiene, detskej, obývacej izby, ale aj do kancelárie a pod.


Vlastná úprava vnútra skrine

Jednou z najväčších výhod vstavanej skrine je vlastná úprava vnútrorného usporiadania a prispôsobenia vnútra skrine vlastným požiadavkám. Záleží na tom, či využívame viac vešanie alebo ukladanie oblečenia. Častou súčastou vybavania skrine sú zásuvky alebo rôzne drôtené koše.

Praktické rady

Ponúkame pár rád, ako si správne vybrať  vstavanú skriňu.

1. Rozmer vstavanej skrine

Rozmer

Pri navrhovaní vstavanej skrine využijeme priestor čo najefektívnejšie. Určite si vyberte vstavanú skriňu až po strop. Keďže skriňa nepotrebuje vrchnú dosku ušetríte aj na materiáloch.

 

2. Hĺbka vstavanej skrine

Hlbka

Zvoliť si správnu hĺbku skrine je veľmi dôležité, Nikdy, ak to priestor dovolí nechoďte pod 60 cm. To je tá správna hĺbka, pri ktorej nebudete mať problém s úložením oblečenia alebo zavesenými košeľami či oblekmi.

 

3. Výber materiálu

Dekory

Dnešný trh ponúka veľký výber materiálov. Drevovláknité dosky, lesklé materiály, sklá, tapety či zrkadlá. Všetko je na Vašej predstave o prevedení a kombinácií alebo kam chceme skriňu umiestniť.

 

4. Vnútorné rozloženie skrine

Rozloženie

V skrini by mali byť určité police, vešanie, väčší priestor na odkladnie sezónnych vecí a praktické zásuvky. Police sa využvajú na zložené šatsvo. Vešanie môže byť dlhé alebo krátke. Zásuvky nám slúžia hlavne na odkladanie spodnej bielizne, ponožiek a pod. Ďalším praktickým vybavením skrine je drôtený program - koše na bielizeň, vešiak na kravaty či nohavice.

 


Vstavané šatníkové skrine majú veľa podôb, sú na mieru, ideálnym spôsobom vyriešia úložný priestor a zároveň krásne a štýlovo doladia celkový interiér. 

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.