AKO NA TO?

Online návrhár slúži na vytvorenie návrhu vstavanej skrine. V zopár bodoch vám poradíme a pomôžeme ako ho používať.

1. Pri výbere vstavanej skrine si zvoľte typ BSB - to znamená, že skriňa je až po strop a zadnú časť skrine tvorí stena.

2. Typ dverí - sú posuvné dvere, ktoré sa pohybujú po vodiacich koľajničkách.

3. V ďalšom kroku PARAMETRE si zvolíte šírku, výšku a hĺbku skrine. Počet vnútorných sekcií. Odporúča sa napr. pri šírke skrine 4000 mm zvoliť počet sekcií 5, nie je veľmi dobrou voľbou, ak je vnútro sekcie väčšie ako 1000 mm.

4. Pri voľbe materiálu si vyberáte farebné prevedenie korpusu - police a priečky / vnútorná časť skrine/. Ďalšou častou sú bočnice /tzv. boky skrine/ ich farebné prevedenie je často v tom istom prevedení ako sú police a priečky alebo vo farbe dverí /je to viditeľná časť skrine/. Profil je hlinikový úchyt na posuvných dverách.

5. Vnútorný priestor si zvolíte podľa toho ako budete skriňu využívať. Máte na výber rôzny typy vešania, policové časti aj praktické zásuvky.

6. Prevedenie dverí si vyberáte podľa svojej predstavy a aký typ dverí sa vám páči. Dvere sa delia hlinikými lištami, rôznymi kombináciami drevotriesky, skla a pod.

7. V poslednom kroku OBJEDNÁVKA odošlete email na vyžiadanie cenovej ponuuky. Výsledná cena je so ZĽAVOU a DOPRAVOU. V cene nie je zahrnutá montáž.

KEĎ POTREBUJETE PORADIŤ NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ. RADI PORADÍME A POMÓŽEME.

CITANE: 0

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.