ERKO nábytok

Super Vstavané Skrine

Nábytok na mieru od ERKO nábytok.

 

 

O nás ...

Vítame vás na našich stránkach. 

img

S výrobou a montážou vstavaných skríň a šatníkov máme bohaté skúsenosti, nakoľko naše začiatky siahajú až do roku 2001. Svoju činnosť sme realizovali hlavne v košickom kraji. No našu výrobu vstavaných skríň rozširujeme na celé Slovensko a to prostredníctvom eshopu, zameraného len na vstavané skrine a šatníky.

Naším hlavným cieľom je, aby aj vzdialený záujemca si vedel skriňu navrhnúť, vybrať materiál, jednoducho objednať prostredníctvom eshopu. Na výrobu skríň používame len materiály hrúbky 18 mm od popredných výrobcov. Všetky použité materiály a kovanie na vstavané skrine a šatníky majú vysokú záruku spokojnosti.

Veľký výber rôznych možností zaručuje našim zákazníkom originálne, dizajnové skrine podľa ich želania. 

Poskytujeme záruku 5 rokov na všetky vstavané skrine.

Z pohodlia vášho domova si budete vedieť pár klikmi vyskladať a navrhnúť vstavanú skriňu alebo šatník. V prípade otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať. Vaše požiadavky a predstavy nás určite nezaskočia a radi poradíme, vyriešime a prispôsobime vašim predstavám.

Našou vizitkou sú spokojný zákazníci, ktorí sa k nám vracajú, preto kladieme najvyšší dôraz na kvalitu a spokojnosť.

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÚ SPOLUPRÁCU.

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.